Informacje

 

Witajcie na naszej stronie!

Filmowaniem i fotografowaniem  zajmujemy się od 1999r.

 

Obsługujemy śluby, wesela, chrzty, komunie, studniówki, komersy itp.

Oferujemy Państwu realizację wszelkiego typu zdjęć i  filmów, w tym filmów ślubnych, teledysków ślubnych, klipów narzeczeńskich i podziękowań dla rodziców, realizowane przez nas filmy rejestrujemy w formacie Full HD, za pomocą kamer  lub  lustrzanek cyfrowych (DSLR) . Dzięki temu osiągamy plastykę obrazu, znaną z filmu kinowego. Aby Państwa film zyskał na atrakcyjności zawsze używamy urządzeń stabilizujących ruch kamer takich jak: Glidecam, slider, statywy. Dbając o najwyższą jakość dźwięku używamy profesjonalnych mikrofonów i rejestratorów dźwięku. Gotowe materiały przekazujemy na płytach DVD, Blu-Ray , Pendrive.

 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami

 

Oferujemy  również:

dekoracje kościołów na śluby, komunie

zdjęcia do dowodu, legitymacji, itp.

  sesje dziecięce, sesje plenerowe

fotoksiążki, fotoalbumy, fotoobrazy na płótnie, kalendarze

zdjęcia na pomnik

  filmowanie z powietrza ( dron )

filmowanie DSLR ( lustrzanki)

kran kamerowy

przegrywanie kaset video na DVD

wytwornice baniek mydlanych

foto budkę

 

 

Jesteśmy elastyczni, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mamy nowoczesne i nieszablonowe spojrzenie na realizację Waszej uroczystości, która poza wspomnieniami będzie niewątpliwie najpiękniejszą pamiątką.

Dysponujemy również najnowszym sprzętem foto-video uaktualnianym na bieżąco z uwagi na zmieniające się standardy oraz wymagania jakie stawiają nam nowi klienci.

Pracujemy głównie na terenie województwa świętokrzyskiego i podkarpackiego ale realizujemy również zlecenia na terenie całego kraju.