Opinie Klientów

Dominka i Marcin

Dominika i Marcin - opinia o Nawrockistudio.eu

Dzięki NawrockiStudio mamy wspaniałą pamiątkę ze ślubu! Film jest profesjonalnie zmontowany, świetnym pomysłem są krótkie teledyski .
Zdjęcia również bardzo nam się podobają, a fotoksiążka robi furorę wśród rodziny i znajomych Polecamy usługi NawrockiStudio wszystkim wymagającym klientom, na pewno się nie zawiodą.

Pozdrawiamy Dominika i Marcin

 


Justyna i Łukasz

Justyna i łukasz - opinia o Nawrockistudio.eu

Dziękujemy Wam za przemiłą współpracę. Nasi znajomi i rodzina są pod wielkim wrażeniem zdjęć jest to dla nas przepiękna pamiątka, do której często będziemy wracać. Film bardzo dobrej jakości i super zmontowany lepiej nie mogliśmy sobie tego wyobrazić. Na wszystko nie czekaliśmy długo. Wszystkim poszukującym fotografa oraz oprawy video polecam z pełną odpowiedzialnością Państwa Nawrockich z ekipą!

 


Ilona i Paweł

Ilona i Paweł - opinia o Nawrockistudio.eu

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru! Kamerzysta pełen zapału i ciekawych pomysłów. Perfekcyjne wykonanie, pełen profesjonalizm, świetnie dobrana muzyka, po prostu spełnił nasze oczekiwania! ;)
Gorąco polecam NawrockiStudio tym wszystkim którzy chcą mieć wspaniałą pamiątkę:)

 


Dominika i Łukasz

Dominika i Łukasz - opinia o Nawrockistudio.eu

Dziękujemy serdecznie Panu Tomkowi i jego ekipie za pełen profesjonalizm przy realizacji naszego filmu ze ślubu i wesela oraz za zdjęcia. Nasze oczekiwania zostały w pełni spełnione i miło było nam z Wami współpracować ! Wszystkim przyszłym parom młodym i tym którzy chcieliby uwiecznić najpiękniejsze chwile swojego życia, gorąco polecamy Nawrocki Studio.